Logo

Prodavam SEAT IBIZA 1.4 2009 god NEUVEZUVANA

Број на оглас: 3285257 | Објавен на: 17.09.2019, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Ibiza 1.4. 2009 god neuvezuvana so full oprema 070452270 070452270 070452270 070452270 070452270

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Mario

Потврден огласувач