1 / 12
Продавам куќа во село.Ерџелија
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2019 20:34

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Никола

Продавам куќа во село Ерџелија со гаража и нива 4декари
Контакт:077896258 Aцо
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
074605545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам