Logo

Nova komoda

Број на оглас: 3285642 | Објавен на: 20.07.2019, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Вид на оглас: Се продава


Komodata e nova I nekoristena izrabotena of iverica so abs.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач