1 / 1
Volvo 460
1 €
05.06.2019 09:57

Штип / Штип

2009 godina
Top sostojba so 6 novi gumi
Servisiran
1000000 km pominati
Schmitz prikolka 2008 godina
Standard
So 6 novi gumi
Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Venik Trans
Потврден огласувач
071353800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам