1 / 6
Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD - CANON
790 €
Цената не е фиксна
800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 17:26

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Останато

Tamron SP 70-200mm F/2.8 Di VC USD FULL PACK
за CANON
MADE IN JAPAN

99% НОВ - ДЕЛ ОД ЗАШТИТНИТЕ ФОЛИИ НЕ СЕ НИ ОДЛЕПЕНИ

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава / Можна е замена од:

DM
Потврден огласувач
078315818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам