1 / 5
Se prodava invertar za igroteka!!
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.04.2022 15:08

Карпош / Скопје

Stolevi 20 broja - 800 denari od parce.
Mali stolcinja 20 broja vo razlichni boi - 250 denari od parce.
Koklici 4 broja - 500 denari parce.
Masi 6 btoja - 1200 denari za edna masa.
4 mali masi vo boja - 1000 denari od masa.
Satelon za postilanje 150 denari od kvadrat.
Detska kukjarka 6000 denari.
Lavirint - Cena po dogovor.
Ograda 6 metri - 2500 denari.

Se e vo odlichna sostojba bez ostetuvanja!!!
Broj za kontact: 072/251-429 Ivana

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075227727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам