1 / 5
Cisterna
18.000 €
03.06.2021 16:09

Штип / Штип

Cisterna menci 2004 god registrirana do 14.09.2021 32000 litra 1-12000 lit; 2-7000lit; 3-13000lit sopstvena tezina 6000kg 1

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070404503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам