1 / 3
Plakar za detska soba
14.000 МКД
Цената не е фиксна
05.06.2019 17:02

Бутел / Скопје

Plakar za detskasobavo odlicna sostojba so visina 244sm, dlabocina 40sm

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Cvetko
Потврден огласувач
078383279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам