1 / 6
Fudbalska Masa - Kicker Leeds
43.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2022 15:15

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продава Фудбалска маса (фудбалче) нова неотпакована добиена на наградната игра од Хајнекен.
Погодна за игротеки, но и за домашна употреба.

Цена на интернет портали е околу 60.000 денари, а во буџетот на Хајнекен е 53.790 денари.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Фудбалски маси

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070399664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам