1 / 8
ЕКО ТУРИЗАМ во с.Коњско-Преспа
1 €
19.08.2020 20:52

Ресен

За љубителите на природа и мирен одмор се издаваат покриени камп приколки на брегот на преспанско езеро во село коњско на 30 метри од обала.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Организатори

Се продава од:

Plac
Потврден огласувач
077535307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам