1 / 8
Biljard 6ka socuvano
350 €
01.12.2020 22:41

Кочани / Кочани

Biljardoto e vo odlicna sostojba so dve novi steki novi topki kvalitetna grafitna mermerna ploca zacuvana coja odrzuvano bez grebnatini eftino-povelete

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Билјарди

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
078270361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам