1 / 8
HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI NA DELOVI
1 €
31.05.2023 10:07

Македонски Брод

Марка:

Hyundai

Модел:

Terracan

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba motor i menuvac vo mnogu dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

polovni avtodelovi
Потврден огласувач
078301724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам