1 / 5
Клучеви за гитара GIBSON LES PAUL
100 €
29.09.2020 22:05

Битола / Битола

Нови и оригинални клучеви за GIBSON LES PAUL STANDARD и Deluxe.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
076434320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам