1 / 10
SOBI I STUDIA VO OHRID
450 МКД
14.09.2022 13:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so:
TV
Kablovska
Wi-fi optika
Mini bar frizider
Terasa
Parking prostor
Studiata se so sopstveni kupatila
Za sobite cenata e 450 den po osoba
Za studiata po dogovor
078 234 290 Riste

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078234290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам