1 / 8
Masina za proizvodstvo na behaton i blokovi
1 €
06.06.2019 10:45

Куманово / Куманово

Se prodava kompletna linija za proizvodsvo na betonski prefabrikati, behaton kocki i blokovi FORMIMPIANT. Linijate e celosno avtomatska i so kapacitet od 17 000 blokovi za 8 casa. Paletite se so dimenzii 120/110 cm, i proizveduva 1m2 behaton na eden ciklus. Ima fingercar i robot za redenje.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

andi
Потврден огласувач
077833798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам