1 / 9
Се изнајмува двособен апартман на 20 метри од плажата
25 €
21.08.2021 20:15

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Партизанска

Се изнајмува комплетно уреден апартман во нова зграда во строг центар на Струга, на 20 метри оддалеченост од женска плажа, позади хотел Плажа. Апартманот има површина од 54 м² комотен за престој и спиење на 4 лица со комплетна кујна, бања, клима, 2 балкони. Апартманот се наоѓа на поволна туристичка локација на една минута пеш од градската чаршија и реката Црн Дрим и на 20 метри оддалеченост од брегот на Охридското езеро.
Покрај дневно, СЕ ИЗНАЈМУВА И НА ПОДОЛГ ПЕРИОД, ПО ДОГОВОР.

телефон за контакт 075 480 405

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Никола
Потврден огласувач
075 480 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам