Logo

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI DSG

Број на оглас: 3287454 | Објавен на: 31.07.2019, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 6 so avtomatski menjac vo odlicna sostojba,senzori napred i nazad, tempomat, servis napraven pred 3000 km, smeneto e i maslo vo menjacot (se menuva na sekoi 60 000). Kolata se naoga vo Germanija i po dogovor mozi da bidi donesena vo makedonija.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Doce

Потврден огласувач