1 / 12
RENAULT MODUS 1.6 16V -FABRIKA
32 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2019 11:32

Кратово

Марка:

Renault

Модел:

Modus

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

82 kw / 111 ks

Se prodava renault modus 1.6 16v god 2007 sega e donesana od sfajcaria so relani km 159000 so srevisna kniska od RENO SKOPJE , kolata e vo odlicna sostojba smeneto e komplet set rebrast kais so vodna pumpa i dr smeneto e i ulje vo masina so site filtri i smeneto e zadni dva diska so site plocki . so eden zbor komplet generalen servis.od oprema poseduva klima, airbag tempomat abs elktronik na 4prozori i mnogu dr oprema. za povkeke info javi se 071 245 532 kolta za meraklia koj znae sto znaci .
Plateni se site davacki do registracia

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stance
Потврден огласувач
071245532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам