Logo

Bandazi za Vw Mercedes

Број на оглас: 3287738 | Објавен на: 20.08.2019, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


075 398 400

Se prodavat bandazi

19 bea montirani na golf 5
18 bea montirani na golf 4
16 bea montirani na mercedes e220cdi 2006

Pasuvat na poveke modeli treba da se provere


075 398 400
077 940 050

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Ilija

Потврден огласувач