Logo

БИЛБОРД недвижности | Гарсоњера - 25м2

Број на оглас: 3287861 | Објавен на: 12.09.2019, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 25 m²

Греење: Струја

Спрат: 8 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: во близина на хотел Дончо

Цена: 21.000 €
22.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - www.bilbord.com.mk

ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА НА СТАНОВИ Е ПОСТАВЕНА НА НАШАТА ОФИЦИЈАЛНА ВЕБ СТРАНА :

🌍 www.bilbord.com.mk

***********************************************************

👉http://bilbord.com.mk/?p=6&o=1179 (линк до станот поставен на нашата веб страна - ДОСТАПНО 360° ВИРТУЕЛНО РАЗГЛЕДУВАЊЕ )

Се продава гарсоњера со вкупна површина 25м2, на 8ми кат, со лифт, западно ориентирана во близина на х. Дончо.
Распоред: претсобје кое води кон дневен простор со кујна, бања.


💰 Цена: 21 000€/наместенa☑️💶


🔵 ШИФРА: N1179

👉 http://bilbord.com.mk/?p=6&o=1179 (линк до станот поставен на нашата веб страна - ДОСТАПНО 360° ВИРТУЕЛНО РАЗГЛЕДУВАЊЕ)

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

● Агенцијата за недвижности и маркетинг 'БИЛБОРД' поседува GOOGLE STREET VIEW - TRUSTED BADGE и се наоѓа на официјалната страна од Google за Google street view - Trusted Pro.

🔵 Aгенцијата за недвижности и маркетинг БИЛБОРД изработува 360° виртуелни тури на становите.
Покрај 3D план и скица новите понуди ќе добијат и своја виртуелна тура !

✔ За подетални информации и 360° виртуелно разгледување на понудата посетете ја нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk

--------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------

Следете нè на facebook за да бидете во тек со најновите понуди:

👍 www.facebook.com/agencija.bilbord

_________________________________________
🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг
📍 ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
📱 078/ 90 70 60;
📱 078/ 31 41 30;
📩 mail: info@bilbord.com.mk


👍 facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
💻 skype: agencija.bilbord
📲 instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
🎥 youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g

Огласи од: БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

ул.Дејан Војвода бр.8
Охрид

Станете Премиум член

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

Потврден огласувач