Logo

Ford Fiesta 1.4 TDCi (68Hp)

Број на оглас: 3288391 | Објавен на: 15.09.2019, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA NADVORESNO, VNATRESNO I TEHNICKI.

OD OPREMA POSEDUVA:

- KLIMA URED
- SERVO VOLAN
- BOARD KOMPJUTER
- ESP
- AIRBAG
- 2 KLUCA
- STEREO OZVUCUVANJE
- ABS KOCNICI
- ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
- SENZORI ZA DOZD, SVETLO
i mnogu druga oprema.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Ace

Потврден огласувач