1 / 4
Продавам пантолони,кошули,џемпери и маици
100 МКД
26.05.2022 08:37

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

50

Боја:

Темно сина

Продавам пантолони,кошули,џемпери и маици о тоа 55 пара пантолони,8 кошули бели,5 џемпери во V и 23 поло маици се по 100 денари парче или за цела количина за 9000,оо денари

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

anonimus
turizam11@yahoo.com
Потврден огласувач
076490533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам