1 / 4
Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB
150 €
24.05.2023 08:57

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

10 инчи и помал

Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i operativen sistem MS DOS 5.0 ispraven so adapter i slabi baterii(Ni-CAx4) 4.8 VDC za vistinski ljubiteli na stari i retki laptopovi.
cena 150 evra

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

anonimus
turizam11@yahoo.com
Потврден огласувач
076490533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам