Logo

NOV SMART WATCH - PAMETEN CASOVNIK IOS + ANDROID

Број на оглас: 3288906 | Објавен на: 11.09.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 599 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Останато

Вид на оглас: Се продава


СМАРТ НАРАКВИЦА ЗА ЗДРАВЈЕ
Екран на допир
Мерач на притисок
Мерач на чекори
Индикатор на калории
Мерач на квалитет на сон
Нотификации за повици
Водоотпорност IP67
Поврзување со ИОС и Андроид
Блутут врска
Литиум батерија
Следува со кутија и полнач
Достава до сите градови

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач