1 / 12
Luksuzna kukja vo Mala Recica
226.999 €
07.09.2022 09:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

. m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja Mala Recica.
_______________
▪️ Katnost: P+1+PK
▪️ Plac: 370m2
▪️ Dvorno mesto: 220m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 300m2
_______________
Cena:
➧226.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se Prodava kuka vo blizina na Kasarna

190000 €

Kukja na 3 sprata so golem dvor

349990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам