1 / 7
Masa + 4 stolici
165 €
Цената е фиксна
28.07.2020 11:50

Гостивар / Гостивар

Masa so 4 stilici masa so dimenzii visina 70 cm radius 75cm dostava do adresa so kargo niz cela Makedonija.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Imerli
Потврден огласувач
072260015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам