Logo

CITROEN JAMPY 2008 GODINA MOZI ZAMENA

Број на оглас: 3289602 | Објавен на: 12.06.2019, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Citroenot e edno od najmalite kombinja vo odlicna sostojba.Doneseno e od SvajcarijaMOZI ZAMENA za kola

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 dimce

Потврден огласувач