Logo

Seat Altea 2.0

Број на оглас: 3289654 | Објавен на: 18.06.2019, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.550 €
4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Altea 2.0 uvoz ch🇨🇭🇨🇭Socuvana Km 198000 ful oprema park senzori

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 nuhi

Потврден огласувач