Logo

Се продава тросед

Број на оглас: 3289801 | Објавен на: 09.06.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Се продава тросед во одлична состојба користен само 4 месеци. Со механизам за спуштање како и простор за складирање на работи.
Димензии:
Должина 200цм
Ширина 100цм
*спуштен 200x145цм

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Jelena

Потврден огласувач