Logo

УСБ Вентилатори - USB Fans - novi

Број на оглас: 3290196 | Објавен на: 11.09.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 290 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


УСБ ВЕНТИЛАТОР 4инчи (10,16см) - 290 денари.
УСБ ВЕНТИЛАТОР 6инчи (15,24см) Метален - 350 денари.
УСБ ВЕНТИЛАТОР 8инчи (20,32см) Метален - 650 денари.

Се поврзува на Лаптоп, Десктоп Компјутер, полнач за мобилен телефон, или преносна батерија (Powerbank)

Tel. 02/ 32 32 488, 075/ 68 11 55
www.premium.com.mk

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Premium Computers

Потврден огласувач