Logo

Hyundai Santa Fe 2.2

Број на оглас: 3290310 | Објавен на: 17.06.2019, 16:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e donesena og Belgija servosirana full oprema
072722721

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 bujo

Потврден огласувач