1 / 4
KAFEMAT LA CIMBALI
350 €
Цената не е фиксна
10.06.2019 19:58

Тетово / Тетово

Se prodava, kafemat marka La Cimbali

Odlicno socuvan, remontiran, vo perfektna sostojba

So 2 grupi!!!
Moze da se vidi co sekoe vreme

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Kafemat
Потврден огласувач
70861938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам