1 / 9
zglob za ford escort 1992g. 1.8 diesel -nov pakuvan
20 €
30.04.2022 10:55

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Ford

Модел:

escort

Tип на делови:

Осовина /Предница тркала

zglob za ford escort 1992g. 1.8 diesel
nov.
kupen e od grcija 28e.
se prodava 20e.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам