Logo

GARMIN GPS ( лиценцирани)

Број на оглас: 3291595 | Објавен на: 08.09.2019, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.111.111 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


Навигации за КАМИОНИ , КОЛИ!!!
СМАРТ ЧАСОВНИЦИ!!!
НАВИГАЦИИ ЗА ПЛАНИНАРЕЊЕ!!!
Патување за #викенд летен #одмор?
GARMIN има многу корисни функции за Вашето #патување и секојдневни #бизнис активности ... #адреси на хотели, ресторани, #локации на плажи, паркинг, клубови ...
#ПОПУСТ #ПОДАРОК #РАТИ само со лична карта без камата ...
#tripplanner #tripadvisor #findparking #whereim #whereto #travel #drive #navigator
☎️ 078 235 987

Огласи од: Garmin GPS

Garmin GPS

Струмица

Станете Премиум член

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  G

Потврден огласувач