1 / 7
Се продава Chevrolet Kalos
2.100 €
Цената не е фиксна
12.06.2019 21:23

Берово / Берово

Марка:

Chevrolet

Модел:

Kalos

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Се продава chevrolet kalos 2005 година вграден плински уред од 42l потрошувачка 8l /100 км
Поминати 174802км комплетен сервис направен на сите филтри водна пумпа на 174040км во март месец.
4 нови гуми матадор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078351471
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам