1 / 1
Plac pozati Ata petrol
80 €
17.04.2022 01:28

Тетово / Тетово

Квадратура:

2500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

2.500 m2
Cmimi 80 eu m2.
Cist imoten list
Kont : 072 755 733

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

oglasnik
Потврден огласувач
071000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам