1 / 5
Ducati Diavel Black edition
14.490 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2019 10:22

Тетово / Тетово

Марка:

Ducati

Вид:

Спортски

Година:

2015

Модел:

DIAVEL

Километри:

10000

kupen u Dinamyx skopje
god: 2015
km: 12.000
registriran
novi gumi
servisiran
Termignoni auspusi od grana
rizoma
motorot e top

cena 14.490eu bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Blendi
Потврден огласувач
079333433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам