Logo

FIAT PUNTO 1.3 JTD 125000KM UNIKAT

Број на оглас: 3293172 | Објавен на: 20.07.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e na mail kilometri potvrdeno so servisni dokumenti karoseriski e prva boja plateni se site davacki do registracija AVTO PLAC BARON

Огласи од: AVTO BARON

AVTO BARON

HRISTO TATARCEV 276
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 AVTO BARON

Потврден огласувач