Се продава куќа и дуќан!
1 €
Цената не е фиксна
27.06.2019 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

8

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул. "Васил Доганџиски" и "Кирил и Методи"

Се продаваат куќа и дуќан лоцирани во строгиот центар на градот (Штип). Информации на тел. 078/474-086 или 070/374-322. Цена по договор!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
078384299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам