1 / 2
СЕ ПРОДАВА LG L70
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2019 22:23

Кичево

Марка:

LG

Модел:

L70

Боја:

Black

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Продавам телефон LG L70 исправен, работи и добро сочуван, цена по договор.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
070284455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам