Се бара жена за чистење
По Договор
12.06.2019 20:24

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Нудам работа за жена која е заинтересирана за чистење за апартмани во Охрид
Работата е сезонска
Плата по договор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

tina
Потврден огласувач
076209192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам