1 / 3
Zica za Violina / Жици за Violina.
100 МКД
Цената е фиксна
25.06.2019 11:19

Демир Хисар

Состојба на предмет
Нов

Prodavam G-zica i A-zica za violina.. NOVI!!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Mick
Потврден огласувач
075405579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам