1 / 10
Се изнајмува стан во Охрид
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 19:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2014

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Се изнајмува стан во близина на центарот на Охрид,комплетно наместен со паркинг простор.
Сезонски со одлична цена.

078 402 180 Климент

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

kliment
Lazo Trposki 69
Потврден огласувач
075641256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам