Logo

МЕСЕЧНО ОДРЖУВАЊЕ НА БАЗЕН

Број на оглас: 3294333 | Објавен на: 13.06.2019, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Најдобрата понуда во градот, месечно одржување на твојот базен.
*Хемиските средства се наплаќаат дополнително.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Пепи

Потврден огласувач