Logo

Dell Inspiron 5110 laptop

Број на оглас: 3294383 | Објавен на: 14.11.2019, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 6 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 12.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Dell Inspiron 5110 laptop
Procesor:Intel Core I7 2670QM CPU, 2.20Ghz
RAM: DDR3 6GB
HD 500GB
Graficka: Intel HD 3000
Odlicno socuvan, raboti perfektno brzo...

 Romeo

Потврден огласувач