1 / 3
Creva za navodnuvanje gumeni armirani
1 МКД
Цената не е фиксна
17.08.2019 13:57

Неготино / Неготино

Se prodavaat novi gumeni armirani creva za navodnuvanje 5 parcinja po 50m
cena 55 den metro
Tel za kontakt
070 323 350 (viber)
070 312 870

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

$$$
Потврден огласувач
071466119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам