1 / 1
SSD 480GB Kingston A400
2.700 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
27.09.2022 10:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavnica za kompjuterska oprema

SSD 480gb kingston a400 - 2700den
SSD 480gb adata 3000den
SSD 480gb gigabyte - 3000den
SSD 512gb intenso -3000den
SSD 480gb hp - 3000den
SSD 480gb HP - 3000den
SSD 512gb Verbatim - 3200den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078454517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам