1 / 12
IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID
1 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 12:08

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Dimitar Vlahov br 20a

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od 5 legla,kompletno opremen vo strog centar na ohrid samo 3 min do plostatd i ezero.
Kompletno opremena kujna
Kablovska+internet-wi-fi


SAMO FAMILIJA ILI PAROVI!!!
IGOR
+389 77 705 715 (VIBER)

Kontakt:
e-mail: aleksandra131013@gmail.com

IGOR +389 77 705 715. (VIBER)

Aleksandra +389 77 729 983
(VIBER)


Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
0038977705715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам