1 / 12
GARSONJERA SOBI I STUDIA EXTRA POVOLNO
350 МКД
Цената не е фиксна
14.08.2022 15:38

Охрид / Охрид

Garsonjerata se naoga vo naselba Biljanini Izvori 15 minuti peski do Centar,a isto i do plazite Cuba Libre i Kadmo.
Sobite se naogaat vo blizina na novata avtobuska,pozadi kasarnata na 3km od centarot.
Studiata se vo centar vo blizina na pazarot kaj Tamaro marketot .

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zoran Petreski
Потврден огласувач
071298250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам