KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA
1 €
Цената не е фиксна
22.01.2023 12:06

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razlicna kvadratura , broj na katastarska parcela :2890 : 2891 :2892: :3149/2 : 3259 : 3260 3342/3 : 3217/2 ; 3217/5.; 3217/6; 3218;
CENATA E RAZLICNA za sekoja parcela
INF. NA TEL .075 887 992 HRISTIJAN.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Laze
Потврден огласувач
075887992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам